ALTIN DEĞERİNDE BİR YAŞAM ALANI

ATAŞEHİR’İN KALBİNDE YÜKSELİYOR

İnanlar ve Süsler İnşaat’ın proje ortaklığıyla Çiğli’nin yeni gözdesi Ataşehir’de hayata geçirdiği Gold Life Ataşehir 3 Blok, 36 Daire, 3 Dubleks daire ve 3 Mağazadan oluşuyor. Bölgenin en ferah alanında  bulunan Gold Life Ataşehir kolay ulaşım, lüks mimari ve konforuyla sizlere keyifli bir yaşam alanı sunuyor.

MUTLULUK, HUZUR, EĞLENCE BİR ARADA

Açık havuzu, spor salonu, çocuk parkı, yeşil alanı ve yürüyüş yolu bol olan Gold Life Ataşehir’de yazın tadı bir başka güzel. Sadece yaz günlerinizi düşünmedik! Türk hamamı, saunası ve deniz manzarası ile kış  geceleride daha huzurulu, daha eğlenceli.

BURADAN HER YERE İKİ ADIM MESAFE

Çevre yoluna 200 metre mesafede bulunan Gold Life Ataşehir kentin her yanına kolay ulaşım sağlıyor.  Ayrıca hastane, okul, avm, metro ve çarşıya kapı komşusu. Nereye gitmek isterseniz Gold Life Ataşehir'e  yürüyüş mesafesinde.

DOĞA DOSTU BİR PROJE !

Gold Life Ataşehir'de sosyal yaşam alanlarının enerjisi güneş panelleri (solar sistemler) ile karşılanıyor. Çevre aydınlatmaları, yürüyüş  yolu aydınlatmaları ve apartman içerisindeki enerji tüketimini sağlayan solar sistem ile artık yüksek fatura  sorunu ortadan kalkıyor. Solar paneller ve hidrofor su depoları ile elektrik ve su kesintisi problemleri Gold Life Ataşehir’de son buluyor. 

GOLD LIFE ATAŞEHİR’DE EVLER ÇOK DAHA AKILLI

Dünya’nın her tarafından bir telefon, tablet veya bilgisayar ile evinizi kontrol edebileceğiniz projede klimanızı,  perdelerinizi, mutfağınızı ve çok daha fazlasını rahatça yönetin.

EVİNİZİ VE AİLENİZ GÜVENDE

7/24 Özel güvenlik ile site giriş çıkışları kontrol altında olan Gold Life Ataşehir’de daire aları, güvenlik  kameraları, kapalı otoparkı ve misafir otoparkı ile rahat ve huzurlu bir yaşam sizleri bekliyor.

Hayat Gold Life Ataşehir’de size güzel...